דירות בברצלונה

במהלך השנים צברנו ידע רב בנוגע לאזורים המבוקשים ביותר, למגמות השוק ולמחירים בברצלונה, נייעץ ונסייע לכם באיתור הנכס המושלם להשקעה בעיר. צוות Umbrella מזמין אתכם לצפות בנכסים המוצעים למכירה במיקומי פריים לוקיישן.

דירות למכירה/רכישה בברצלונה

אלפי דירות בברצלונה, המציעות מחירים אטרקטיביים ופוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד, ממתינות לכם בכל רגע נתון בבירת קטלוניה. ברצלונה נחשבת כיום לאחת הערים המבוקשות ביותר באירופה מבחינה נדל”נית, וזו ההזדמנות שלכם לשים את ידכם על עסקה שתהפוך בעתיד הלא רחוק להשקעה משתלמת במיוחד. כמי שחיים ונושמים את העיר הזו, אנו מחזיקים במאגר עצום של דירות בברצלונה המיועדות להשקעה.

עכשיו זה הזמן שלכם להשקיע

מי שיבחר להשקיע בדירות בברצלונה עתיד להרוויח תשואה יפה של כ-6%. על מנת להדגיש לכם את כדאיות ההשקעה בדירות בברצלונה, ריכזנו עבורכם מספר נתונים שרצוי לדעת על הנדל”ן בברצלונה: בפרוץ המשבר הכלכלי, ברצלונה חוותה טלטלה מבחינה כלכלית, אך למרות זאת הביקוש לנדל”ן נשאר גבוה וממשיך לעלות גם כיום. במקביל לעליית הביקוש, המחירים ירדו בתקופת המשבר ורק בשנתיים האחרונות ניתן לחוש בעליית המחירים, כך שזהו הזמן הטוב ביותר עבורכם להשקיע בנכס בברצלונה, כשמחירים עוד מאפשרים זאת.

מבחר גדול של נכסים להשקעה

צוות Umbrella מזמין אתכם לצפות בהמשך העמוד בשלל נכסים המוצעים למכירה, כולם במקומות המוגדרים כפריים לוקיישן – האזורים המבוקשים ביותר בברצלונה, אשר אמורים להבטיח, לדעת כל המומחים בתחום, תשואה יפה מאוד. כל אחד מהפרויקטים הללו נחשב מבוקש במיוחד, ועל רובם מתחרים כמה משקיעים, מספרד ומחוצה לה. לנו יש את כל הכלים לסייע לכם להפוך לבעליה הרשמיים של אחת מאותן דירות בברצלונה, ולהבטיח לכם השקעה בעלת סיכויים גבוהים מאוד להצלחה.
בעמוד זה תוכלו להתרשם ממראה הפרויקטים השונים שאנחנו מציעים ברחבי ברצלונה, ללמוד על מקומם בעיר ולקבל עוד שורה של פרטים חשובים שיוכלו לסייע לכם בצעדים הראשונים בדרך לעסקה. הפרטים הללו נחשבים לבעלי ערך רב עבור כל משקיע זר, ואנחנו מציגים לכם אותם כאן בנוחות ובצורה מאורגנת ככל האפשר, כך שלא תצטרכו להשקיע בכך זמן יקר.

תהליך השקעת הנכס

לאחר שתבחרו את הנכס המתאים ליכולות הכלכליות שלכם מתוך מבחר דירות בברצלונה אשר ממתינות לכם כבר עכשיו, תוכלו להתקדם הלאה בעזרתנו, ולדעת בכל שלב ושלב שאתם בדרך הנכונה להשקעה נבונה ומשתלמת במיוחד. נגבש עמכם תוכנית מימון מתאימה, בהתאם להיקף ההון העצמי שלכם בשיתוף פעולה עם הבנקים בספרד. לאחר מכן, נדאג לרכישת הנכס ולרישומו מול הרשויות המתאימות ומשם נדאג למכירתו או להשכרתו בעזרת מנהל נכס. אנו נדאג לכל הפרטים הקטנים, כולל רווחתו של השוכר. אנו עובדים בשקיפות מלאה ואיתנו תזכו להשקעה משתלמת עם מינימום כאב ראש.

קרא עוד

Tab1

רחוה הראבל

Flat in Robador El Raval

למידע נוסף
270-270

Flat in Llorens I Barba

כתובת: El Baix Guinardó גודל: 115 sqm מחיר: €398,000

למידע נוסף
270-270

Flat in Antoni Capmany

דירה בגודל 45 m2 עם מעלית בבניין משופץ, ליד פלאסה דה סנטס. סלון גדול עם גישה אל המרפסת. חדר שינה זוגי 1 חדר אמבטיה עם אמ...

למידע נוסף
סגור

Loading ...

270-270

Flat in Antoni CAPPY

דירה בגודל 45 m2 עם מעלית בבניין משופץ, ליד פלאסה דה סנטס. סלון גדול עם גישה אל המרפסת. חדר שינה זוגי 1 חדר אמבטיה עם אמ...

למידע נוסף
270-270

Flat in De Tena

דירה משופצת לחלוטין בגודל 70 m2 הדירה שופצה לאחרונה עם מעלית ורישיון לתיירות, ליד "Plaza de Sants"....

למידע נוסף
270-270

Flat in Llibreteria

דירת גג בהירה מאוד באזור פריים לוקיישן ממוקמת כמה מטרים מן הקתדרלה. שטח הדירה 55 m2, סלון מואר מצויד במטבח. 3 חדרי שינה ...

למידע נוסף
סגור

Loading ...

270-270

The Sant Pau Project

21 דירות חדשות מדהימות. ישנם ארבעה סוגים של דירות בפרויקט סנט פאו.

למידע נוסף
270-270

The Terrace Lovers Attic

פנטהאוז מדהים למכירה בברצלונה. זה נמצא בתוך השכונה Eixample

למידע נוסף
270-270

The Luxury Studio

דירת סטודיו 40 מטר מרובע ברחוב Sant Antoni Abat

למידע נוסף
סגור

Loading ...