אודות

UMBRELLA היא חברת השקעות נדל"ן בספרד המתמחה בנכסים בברצלונה וסביבתה.

מידע על החברה

UMBRELLA היא חברת השקעות נדל"ן המתמחה בנכסים בספרד, בדגש על אחת הערים המבוקשות בחצי האי האיברי - ברצלונה. הבעלים של החברה גדל והתחנך בברצלונה וצוות החברה בנוי ממקומיים דוברי עברית, שילוב זה מהווה יתרון משמעותי למשקיעים המגיעים מישראל. אנו מאמינים שיש חלון הזדמנויות של 3-4 שנים לפני שהמחירים יחזרו לרמה של לפני המשבר הגדול. אנו מייעצים ומסייעים לבחור את הנכס המוצלח ביותר - והכול בעברית, ובספרד עצמה.

למידע נוסף

פעילות החברה

אנשי UMBRELLA למדו במשך שנים רבות את אופייה של העיר ברצלונה, וכעת הם מוכנים לייעץ ולסייע לכם באיתור הנכס המושלם להשקעה בעיר. הודות לידע הרב בנוגע לאזורים המבוקשים ביותר, למגמות השוק ולמחירים בברצלונה, יכולים לאתר אנשי החברה נכס איכותי ובעל פוטנציאל גבוה, שייבחר 'בפינצטה' מתוך שלל פרויקטים המוצעים להשקעה. צעד אחר צעד, בדיקה ועוד בדיקה, התמקחות ומשא ומתן איכותי - כל אלו נעשים על ידינו מדי יום ביומו, במטרה לאתר עבורכם את הנכס שתמיד חלמתם להשקיע בו בבירת קטלוניה היפהפייה.

למידע נוסף

השקעות החברה

שכחו מכל מה שהכרתם עד היום בנוגע לעולם הנדל"ן: בניגוד להשקעות הקלאסיות בתחום, כאן עומד לצדכם גורם מקצועי המחזיק בכל הידע הדרוש כדי להבטיח שההשקעה שלכם תהיה מוצלחת ותניב תשואה ראויה. בעזרתנו, תוכלו לבצע כל השקעה כשאתם נהנים מכל הביטחון הדרוש לכם ועושים זאת בשקט וברוגע, ללא כל 'כאבי הראש' המאפיינים את רוב ההשקעות בתחום. תנו לנו להתעסק עם הפרטים הקטנים - אתם תעודכנו כל העת בכל פרט ובכל התקדמות, ותספקו את האישור הסופי.

למידע נוסף

צוות אמברלה

 • Abraham Meir

  בעל תואר שני במנהל עסקים מטעם אונברסיטת ברצלונה. בעשור האחרון אברהם מלווה משקיעים ישראלים בקניית בתי מלון, בניינים, ודירות בספרד

 • DAVID Capo

  עורך דין בעל 20 שנות נסיון בהתמחות בניהול נכסים. מייסד משרד עו"ד בברצלונה

 • SERGI Rovira

  תואר שני במנהל עסקים וכלכלה סרגי מתמחה בראיית חשבונות של משקיעים מחו"ל. שותף בחברה לראיית חשבון משנת 2002

 • URI Benguigui

  מהנדס אזרחי ואדריכל מוסמך מאוניברסיטה לאדריכלות של ברצלונה. מייסד חברת Shevat משנת 2006 המתמחה בשיפוץ ובנייה של נכסים בספרד